0545 395 34 34

İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

2.El cep telefonu İletişim2.el cep telefonu whatsapp iletişim

Bir çok insan nakit ihtiyacını karşılayabilmek için farklı yollar aramaktadır. Bunların en başında ise telefon alıp nakite çevirmek gelmektedir. Fakat almış oldukları telefonları satacak yer bulamaktadırlar. Telefon alıp satmak istiyorum diyerek bizleri arayan bir çok kişiye yardımcı olduk ve satmak istedikleri telefonları alarak nakit ihtiyaçlarını karşıladık.
Taksitle telefon alıp peşin satmak istiyorum bu mümkünmüdür dediğinizi duyar gibiyiz. Kutusu açılmamış sıfır telefonlarınızı hangi şartlartda alırsanız alın, satmak istediğinizde, bizler çözüm ortağı olarak telefonlarınızı peşin olarak alıyoruz.

Kredi kartınız yok ise ve taksitle telefon alıp satmak istiyorsanız evkur gibi mağazalar sizlerin imdadınıza yetişiyor. Evkurdan taksitle alacağınız telefonlar için bizlere ulaşabilirsiniz. Taksitle alacağınız her türlü cep telefonu peşin olarak tarafımızdan alınır. Böylelikle taksitle aldığınız telefonu peşin olarak satmış olursunuz.
Alışveriş mağazaları haricinde turkcell, turktelekom ve vodafone gibi kullandığınız operatörler üzerinden de hattınıza ek olarak eklenecek ücret karşılığında alacağınız telefonları da bizlere peşin olarak satabilirsiniz.

Telefon alan yerler olarak bizler günün 24 saati sizlere hizmet vermekteyiz. Saat kaç olursa olsuyn bizlere ulaşarak, satmak istediğiniz telefonun ücretini öğrenebilirsiniz.Sıfır telefon aldım satmak istiyorum fakat kutusunu açtım ne yapmam gerekli diyorsanız, bizler öncelikle kutusu açılmamış telefonları tercih etmekteyiz. Kutusu açılmış fakat kullanılmamış telefonlar için, müşteri hizmelerimizden destek ve bilgi alabilirsiniz.